Ota yhteyttä

Tassu pystyyn

Dagsmark Petfood Oy

Ysitie 387 A
32300 Mellilä

PalautelomakeSponsorointiReklamaatio

Kuluttajaneuvonta
info@dagsmarkpetfood.fi

044 333 5785
(vain WhatsApp / tekstiviesti)
ma – pe klo 8 – 16

Laura Strömberg

toimitusjohtaja

050 501 5522
laura.stromberg@dagsmarkpetfood.fi
www.laurastromberg.fi

Toimitusjohtaja Laura Strömberg istuu sohvalla neljän koiran kanssa

Reija Hoffrén

operatiivinen johtaja

044 553 3141
reija.hoffren@dagsmarkpetfood.fi

Pasi Kivilahti

myyntijohtaja
040 046 1802
pasi.kivilahti@dagsmarkpetfood.fi

Christoffer Wasastjerna

talousjohtaja
toffe@happipartners.fi

Jarno Erkamaa

tehtaanjohtaja
050 596 2734
jarno.erkamaa@dagsmarkpetfood.fi

Jarno Erkamaa tehtanjohtaja

Janica Finneman

markkinointijohtaja

041 3132 747
janica.finneman@dagsmarkpetfood.fi

Janica Finneman, nainen kyykyssä metsässä, vieressä kultainennoutaja koira

Rauno Junttila

hallintokoordinaattori
044 350 0535
rauno.junttila@dagsmarkpetfood.fi

Rauno Junttila, mies punaisen lautaseinän edessä, sylissä koiranpentu

Jouni Mesimäki

myyntiedustaja

0400 524 717
jouni.mesimaki@dagsmarkpetfood.fi

Myyntiedustaja Jouni Mesimäki

Katja Honkasalo

kehityspäällikkö

044 240 2033
katja.honkasalo@dagsmarkpetfood.fi

Reetta Haapasalo

vastuullisuuspäällikkö

040 565 1747
reetta.haapasalo@dagsmarkpetfood.fi

Reetta Haapasalo kissa sylissä

Jasmin Pyykkö

markkinointikoordinaattori

040 584 0224 (vain WhatsApp / tekstiviesti)
jasmin.pyykko@dagsmarkpetfood.fi

Tiina Harju

kuluttajaneuvoja
tiina.harju@dagsmarkpetfood.fi

Tiina Harju kahden villakoiran kanssa istuu maassa

Kaisa Sandbacka

työnjohtaja

0443335784
kaisa.sandbacka@dagsmarkpetfood.fi

Kaisa Sandbacka koirien kanssa nurmikolla

Emma-Reetta Tuominen

tuotantokoordinaattori

0447741503
emma-reetta.tuominen@dagsmarkpetfood.fi

Tilaa Dagsmarkin uutiskirje!

Tilaa uutiskirjeemme ja liity Dagsmarkin laumaan. Saat tietoa lemmikinomistajia kiinnostavista aiheista, uutuustuotteistamme ja kampanjoistamme.

* Pakollinen tieto