Ota yhteyttä

Tassu pystyyn

Kuluttajaneuvonta

info@dagsmarkpetfood.fi
p. +358 44 333 5785
*ma – pe klo 10.00 – 14.00
WhatsApp

 

*Poikkeukselliset ajat:
– 22.7. kuluttajaneuvonta on kiinni

Laura Strömberg

toimitusjohtaja

050 501 5522
laura.stromberg@dagsmarkpetfood.fi
www.laurastromberg.fi

Laura Strömberg ja koirat sohvalla

Reija Hoffrén

operatiivinen johtaja

044 553 3141
reija.hoffren@dagsmarkpetfood.fi

Reija Hoffrén ruskea pikkukoira sylissä

Pasi Kivilahti

myyntijohtaja

040 046 1802
pasi.kivilahti@dagsmarkpetfood.fi

Pasi Kivilahti

Christoffer Wasastjerna

talousjohtaja

toffe@happipartners.fi

Jarno Erkamaa

tehtaanjohtaja

050 596 2734
jarno.erkamaa@dagsmarkpetfood.fi

Jarno Erkamaa ja tanskandogi

Janica Finneman

markkinointijohtaja

041 3132 747
janica.finneman@dagsmarkpetfood.fi

Janica Finneman nojaa seinään

Rauno Junttila

toimistopäällikkö

044 350 0535
rauno.junttila@dagsmarkpetfood.fi

Rauno Junttila ja koira istuvat lattialla

Jouni Mesimäki

myyntiedustaja

0400 524 717
jouni.mesimaki@dagsmarkpetfood.fi

Jouni Mesimäki

Katja Honkasalo

kehityspäällikkö

044 240 2033
katja.honkasalo@dagsmarkpetfood.fi

Katja Honkasalo ja koira istuvat lattialla

Reetta Haapasalo

vastuullisuuspäällikkö

044 493 7003
reetta.haapasalo@dagsmarkpetfood.fi

Reetta Haapasalo ja Armi-koira

Piia Leino

markkinointisuunnittelija

044 724 8226
piia.leino@dagsmarkpetfood.fi

Piia Leino nojaa seinään

Susanna Mattila

kuluttajaneuvoja,
sponsorointi- ja tapahtumayhteyshenkilö

susanna.mattila@dagsmarkpetfood.fi

Susanna Mattila ja Poppanen pentuna

Tiina Harju

kuluttajaneuvoja,
brändilähettiläiden yhteyshenkilö

tiina.harju@dagsmarkpetfood.fi

Tiina Harju ja villakoirat Syke ja Heka

Kaisa Sandbacka

työnjohtaja

044 333 5784
kaisa.sandbacka@dagsmarkpetfood.fi

Kaisa Sandbacka ja tanskandogit

Emma-Reetta Tuominen

tuotantokoordinaattori

044 774 1503
emma-reetta.tuominen@dagsmarkpetfood.fi

Emma-Reetta Tuominen

Tilaa Dagsmarkin uutiskirje!

Tilaa uutiskirjeemme ja liity Dagsmarkin laumaan. Saat tietoa lemmikinomistajia kiinnostavista aiheista, uutuustuotteistamme ja kampanjoistamme.

* Pakollinen tieto